Victorinox Spartan, 12-funkcií

Victorinox | Príslušenstvo | Kód: 1.3603

Na horských túrach, horolezeckých výstupoch, pri stanovaní v prírode či obyčajných výletoch – všade tam sa vám zíde tento vreckový nožík. Dokáže toho naozaj veľa. Obsahuje veľký a malý nôž, vývrtku, otvárač na konzervy s malým skrutkovačom, otvárač na fľaše so skrutkovačom či nástroj na odstraňovanie izolácie z drôtov. Nechýba tiež bodec, krúžok na kľúče z nehrdzavejúcej ocele, pinzeta a špáradlo. Toto všetko nájdete v kvalitnom prevedení s pohodlným ovládaním a funkčnosťou.

Dostupnosť
Samostatne nepredajné
Pôvodná cena
23,00 €
Ušetríte
9,11 € (40%)
13,90 €
11,58 € bez DPH
Za nákup získate 12 bodov.

Jednoduchá manipulácia

Tento vreckový nožík poteší moderným a dôstojným prevedením. Spĺňa všetky štandardy dnešnej doby s ohľadom na funkčnosť, pohodlné manipulovanie a samozrejme kvalitu. Zíde sa vám pri turistike i klasickom cestovaní.

Plný možností

Nožík ponúka na výber spomedzi 12 funkcií. Disponuje malým a veľkým nožom, vývrtkou, otváračom na konzervy vrátane malého skrutkovača (aj na krížové skrutky) či otváračom na fľaše so skrutkovačom. Nájdete v ňom aj nástroj na odstraňovanie izolácie z drôtov, výstružník, bodec, krúžok na kľúče z nehrdzavejúcej ocele, pinzetu a špáradlo.

Malý a ľahký

Vreckový nožík s dĺžkou 9 centimetrov nezaberá takmer žiadne miesto! Ľahko sa zmestí do každého vrecka. Popri úctyhodnom množstve ponúkaných funkcií navyše váži iba 56 gramov.

Tip na darček

Vreckový nožík a jeho schopnosti ocení každý, bez ohľadu na vek. Je predurčený na to, aby sa stal neodmysliteľnou súčasťou výbavy naozaj kohokoľvek. Manipulácia s nožíkom je veľmi jednoduchá – poradia si s ním aj menej zruční užívatelia. Môžete ho venovať ako darček vašim najbližším.

Vreckový nôž obsahuje:

 1. uzatváracia čepeľ veľká
 2. uzatváracia čepeľ malá
 3. vývrtka
 4. otvárak na konzervy s
 5. – malým skrutkovačom (aj na krížové skrutky)
 6. otvárak na fľaše so
 7. – skrutkovačom
 8. – odstraňovačom izolácie drôtov
 9. dierovač, výstružník
10. nerezový krúžok na kľúče
11. pinzeta
12. špáradlo

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Vyborna komunikacia Tovar zodpoveda popisu a obrazku

Overený zákazník,

Bola to prvá objednávka v tomto obchode a sme spokojný s kvalitou a cenou či dodaním tovaru. určite využijeme vašu ponuku aj v budúcnosti

Overený zákazník,

Tovar bol doručený pár dní po objednaní

Overený zákazník,