Menu

Vianočná záruka

Našu bežnú záruku, 120 dní na vrátenie a výmenu tovaru, od októbra predlžujeme. Všetok tovar zakúpený po 1.10.2019 nám môžete vrátiť, alebo si ho vymeniť za inú veľkosť až do konca januára 2020.

Buďte bez obáv z nesediacej veľkosti a potešte vyšívaným darčekom svojich najbližších. Okrem garancie výmeny ručíme za vysokú kvalitu tovaru a výšivky. Darčekové balenie je v cene výrobku.

Všetky naše výrobky vyšívame až na základe Vašej objednávky a umožnujeme Vám tak ovplyvňovať finálny vzhľad výrobku. Kombinujte výšivky s textilom podľa svojej chuti, alebo regiónu. Pri jednofarebných výšivkách umožňujeme navyše aj meniť farebnosť. Na želanie dokážeme k výšivke doplniť text, alebo v prípade firemných klientov spracovať a vyšiť logo.

Ak by ste mali ďalšie otázky, radi na ne odpovieme. Kontaktovať nás môžete e-mailom na adrese obchod@slovensky-folklor.sk, alebo telefonicky na čísle 0911 588 972.

Martin a Anka

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som veľmi spokojná s predajcom. priebežne som bola informovaná o stave mojej objednávky. Tovar bol doručený v originálnom balení. Bol kvalitný, precízne…

Overený zákazník,

Veľká spokojnosť, krásna výšivka, rýchle dodanie, informovanosť o zásielke

Overený zákazník,

Maximálna spokojnosť

Overený zákazník,