Menu

Vianočná záruka

Našu bežnú záruku, 120 dní na vrátenie a výmenu tovaru, od októbra predlžujeme. Všetok tovar zakúpený po 1.10.2019 nám môžete vrátiť, alebo si ho vymeniť za inú veľkosť až do konca januára 2020.

Buďte bez obáv z nesediacej veľkosti a potešte vyšívaným darčekom svojich najbližších. Okrem garancie výmeny ručíme za vysokú kvalitu tovaru a výšivky. Darčekové balenie je v cene výrobku.

Všetky naše výrobky vyšívame až na základe Vašej objednávky a umožnujeme Vám tak ovplyvňovať finálny vzhľad výrobku. Kombinujte výšivky s textilom podľa svojej chuti, alebo regiónu. Pri jednofarebných výšivkách umožňujeme navyše aj meniť farebnosť. Na želanie dokážeme k výšivke doplniť text, alebo v prípade firemných klientov spracovať a vyšiť logo.

Ak by ste mali ďalšie otázky, radi na ne odpovieme. Kontaktovať nás môžete e-mailom na adrese obchod@slovensky-folklor.sk, alebo telefonicky na čísle 0911 588 972.

Martin a Anka

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojnost veľká

Overený zákazník,

Super originálny obchod, veľmi kvalitné veci, spokojnosť zaručená. Dobrá komunikacia so zákazníkom. Veľmi odporúčam, som dlhodobý zakaznik.

Overený zákazník,

Spoľahlivý obchod

Overený zákazník,