Máte záujem o väčšie množstvo tovaru?

Ak ste maloobchodná predajňa, folklórna skupina, firma alebo kolektív ktorý sa chce jednotne obliecť, sme pripravení vyhovieť Vám ponukou na mieru.

Čo Vám vieme ponúknuť?

Grafický návrh.

Podľa Vašich požiadaviek vieme upraviť existujúce vzory tak, aby Vám vyhovovali farebne, veľkosťou a aj cenou.

Programovanie vlastných ľudových vzorov.

Táto služba môže byť časovo veľmi náročná a drahá. Obvykle je lacnejšie a rýchlejšie upraviť vzor, ktorý už naprogramovaný máme ako vytvárať úplne nový.

Pridanie Vášho loga alebo nápisu.

Programujeme v profesionálnych vyšívacích programoch a vieme spracovať aj Vami dodané logo alebo nápis. Túto službu však ponúkame iba doplnkovo k ľudovej výšivke. Nezameriavame sa na reklamnú výšivku.

Široká ponuka textilu.

Neviete v našej ponuke nájsť konkrétny sortiment, alebo obľúbenú značku? Smelo nás oslovte. Naše možnosti presahujú rámec tejto web stránky a sú takmer neobmedzené. 

Množstevné a veľkoobchodné zľavy.

Na základe Vašej požiadavky Vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku. Ak máte záujem o pravidelnú spoluprácu ako je napríklad nákup do maloobchodnej predajne, poskytneme Vám trvalú zľavu ktorú budete môcť využívať bez ohľadu na výšku objednávky.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľkosť M sa mi zdá dosť úzka.. Vyzerá skôr na S. Inak úplná spokojnosť.

Overený zákazník,

Odporúčam každému tento obchod, pretože dodali mi tovar v predstihu, boli veľmi ochotní na zákaznickej linke:) ďakujem veľmi pekne, tovar je kvalitný a…

Overený zákazník,

Kvalitné tričká aj výšivka precízne prevedená,som veľmi spokojná

Overený zákazník,