Často kladené otázky

Elastické materiály, alebo produkty kde záleží na vzhľade rubovej strany (uteráky, šatky), vystužujeme pri vyšívaní fóliou. Bohužial ju nedokážeme mechanicky odstrániť bez poškodenia výšivky. Žiaden strach. Fólia je ekologická a hlavne vodou rozpustná. Pri prvom praní sa úplne odstráni.

Výšivky vyšívame až na základe Vašej objednávky. Dodacie lehoty uvádzame pri každej položke e-shopu a môžu byť nasledovné:

Skladom

Tovar expedujeme hneď po objednávke. Obvykle nasledujúci pracovný deň.

Do 3-5 dní.

Tovar vyšívame a expedujeme hneď ako nám to dovolí situácia vo výrobe. V súrnych prípadoch sa odporúčame informovať vopred.

Do 14 dní.

Tento tovar sa snažíme dodať do max 14 dní. V prípade, že potrebujete tovar dodať na konkrétny termín, napíšte nám to do poznámky alebo nás kontaktujte voped.

Áno vyšijeme. Je nutné s nami vopred odkonzultovať vhodnosť materiálu na vyšívanie a druh textilu. Nedokážeme napríklad vyšiť veľmi elastické materiály. Ideálne je opísať Vašu požiadavku e-mailom aj s popisom materiálu. Farebnosť výšivky vieme zmeniť podľa želania. Ak výšivku nie je nutné programovo upravovať, budete platiť iba cenu samotnej výšivky a dopravu. Žiadne ďalšie poplatky neúčtujeme.

Osobný odber je možný na adrese Magnetová 11, Bratislava. Na tejto adrese sme obvykle v čase od 8.00 do 16.00 hod. V piatok iba do 15:00 hod. Za tovar môžete zaplatiť  priamo pri odbere a to v hotovosti alebo platobnou kartou.

Navštíviť nás môžete na adrese prevádzky, teda na Magnetovej 11 v Bratislave. Negarantujeme, že všetok tovar zo stránky máme fyzicky na sklade. Ak Vás zaujíma konkrétny produkt a veľkosť, kontaktujte nás pred návštevou e-mailom alebo telefonicky.

Výšivka po vypraní zmäkne a neškriabe. Máme to odskúšané sami na sebe a preto výšivky nepodžehľujeme. Výnimkou sú výrobky pre deti. Všetky textílie, ktoré deti nosia priamo na tele, podžehlujeme samolepiacou látkou. 

Takmer každý materiál je nutné pri vyšívaní spevniť a podkladá sa preto netkanou textíliou. Po ukončení vyšívania sa táto obstrihá, alebo jednoducho odtrhne čo najbližšie k výšivke. Po obtŕhaní je vidno jemné "chĺpky" textílie, ktoré po vypraní zmiznú. 

Pri vyšívaní sa vyšívaný materiál musí upnúť do výšivacieho rámu. Zabezpečí sa tým jeho nemenná poloha počas celej doby vyšívania. Podľa druhu materiálu ostáva po ráme otlačok ktorý ale nie je trvalý a pri prvej údržbe zmizne. Nemusíte sa preto báť a doručený textil môžete kľudne oprať.

Pri údržbe sa riaďte symbolmi údržby na textile. Nemusíte mať obavy zo zrazenia sa výšivky alebo zafarbenia bieleho textilu.

Všetky výšivky v našej ponuke sú strojové. Ručná výšivka v ponúkaných veľkostiach by musela stáť niekoľkonásobne viac a čakacia doba by bola v mesiacoch. 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Vyborna komunikacia Tovar zodpoveda popisu a obrazku

Overený zákazník,

Bola to prvá objednávka v tomto obchode a sme spokojný s kvalitou a cenou či dodaním tovaru. určite využijeme vašu ponuku aj v budúcnosti

Overený zákazník,

Tovar bol doručený pár dní po objednaní

Overený zákazník,