Kategórie
Archív

Výšivka na vlastný textil

Máte záujem o vyšitie Vami dodaného textilu? Veľmi radi Vám pomôžeme Váš nápad zrealizovať. Aby sme sa vyhli zbytočným kompikáciam, tu je niekoľko rád ako postupovať.

Aký materiál nie je vhodný na výšivku?

Toto je jedna z prvých otázok, ktorú spolu budeme riešiť a často krát nám definitívnu odpoveď dá až samotné vyšívanie. Platí, že čím je materiál pevnejší a hrubší, tým je výšivka krajšia. Dokážeme si poradiť aj s elastickým materiálom. Musíte ale počítať s tým, že samotná výšivka elastická nebude. Veľká vyšitá plocha na prsich potom môže pôsobiť neprirodzene.

Dávam si šiť šaty a chcem na nich výšivku. Pôjde to?

Áno, pôjde. V takomto prípade vyšívame na nastrihané diely pred ich zošitím. Výšivky bude určite nutné programovo upraviť. Počítajte s miernym poplatkom za tieto úpravy.

Aká bude cena?

Ceny výšiviek sú uvedené priamo v eshope. Platia v prípade, že výšivky netreba programovo upravovať. Počítajte ešte s cenou za dopravu tovaru.

Vyšitie Vašeho vlastného motívu.

Na našej stránke je dostupných niekoľko desiatok výšiviek. Ďalšie desiatky máme v našom archíve. Úprava už naprogramovanej výšivky je vo väčšine prípadov lacnejšia a rýchlejšia ako programovanie nového vzoru. Odporúčame preto Vaše predstavy s nami najprv konzultovať.

Ako na to?
Ak ste si vybrali konkrétnu výšivku a máte predstavu kam ju vyšijeme, stačí vytvoriť objednávku v našom e-shope. Do poznámky napíšte čo, kedy a ako nám posielate. Nezabudnite čo najpodrobnejšie vyšpecifikovať Vašu predstavu.

Pre viac informácii a konzultácie nás kontaktujte na čísle +421 911 588972, alebo e-mailom obchod@slovensky-folklor.sk.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľkosť M sa mi zdá dosť úzka.. Vyzerá skôr na S. Inak úplná spokojnosť.

Overený zákazník,

Odporúčam každému tento obchod, pretože dodali mi tovar v predstihu, boli veľmi ochotní na zákaznickej linke:) ďakujem veľmi pekne, tovar je kvalitný a…

Overený zákazník,

Kvalitné tričká aj výšivka precízne prevedená,som veľmi spokojná

Overený zákazník,